Usługi

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie projektu.

Analiza potrzeb klienta

Realizując nasze usługi szybko odpowiadamy na potrzeby klienta, nie tylko te obecne, ale również te, które mogą pojawić się w przyszłości. Na każdy projekt patrzymy w perspektywie długoterminowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni lat jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować zarówno małe, jak i bardziej wymagające projekty. Dokładnie analizując potrzeby klienta znajdujemy najlepsze rozwiązania i wykonujemy nasze usługi w sposób kreatywny i nowatorski, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta. Służymy radą i pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania zgodnie z najnowszymi trendami.

Planowanie przestrzeni / wizualizacje

Naszym klientom oferujemy nie tylko meble, ale też zapewniamy wsparcie przy projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dzięki wiedzy i rozumieniu potrzeb naszych klientów tworzymy optymalne rozwiązania i innowacyjne koncepcje. Chcąc ułatwić naszym klientom podjęcie decyzji przygotowujemy wizualizacje proponowanych rozwiązań, dzięki czemu stworzona koncepcja nabiera realnego kształtu, a klient może zobaczyć jak w przyszłości będzie wyglądało dane pomieszczenie. Wspólnie z naszym klientem szukamy rozwiązań, które będą zgodne z jego oczekiwaniami i preferencjami.

Wsparcie w zakresie akustyki

Jednym z największych problemów zwłaszcza w dużym biurze jest nadmierny hałas. Brak rozwiązań akustycznych powoduje, że rozmowy, telefony czy dźwięk wydawany przez urządzenia biurowe utrudnia skupienie na zadaniach, przez co obniża się poziom efektywności pracowników. Nasz zespół ma jednak sposób na rozwiązanie tego problemu, którym są nowoczesne rozwiązania akustyczne. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu akustyków pozwala nam zaprojektować przestrzeń, która będzie komfortowa bez względu na styl pracy i rodzaj wykonywanych zadań. Klient może skorzystać z naszych gotowych rozwiązań akustycznych lub zdecydować się na indywidualne rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie dla jego potrzeb.

Wypożyczenie mebli do testowania

Wybór mebli nie jest łatwym rozwiązaniem, dlatego wcześniej warto je przetestować, aby upewnić się, że spełniają one wszystkie nasze potrzeby. Jest to niezwykle istotne, aby klient przed podjęciem decyzji mógł sprawdzić, czy rozwiązania, które wybrał spełniają jego wymagania pod kątem estetycznym, funkcjonalnym i jakościowym. Dlatego bezpłatnie dostarczymy wybrane przez klienta rozwiązania na testy. Najważniejszym elementem stanowiska pracy jest fotel obrotowy, dlatego najczęściej dostarczamy kilka modeli foteli aby klient mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Transport i montaż

Gwarantujemy transport i montaż przez wykwalifikowaną ekipę montażową . Po podjęciu przez klienta ostatecznej decyzji, co do wybranych rozwiązań, wszystkie wybrane meble dostarczymy i zamontujemy w miejscu docelowym w dogodnym przez klienta czasie. Klient nie będzie musiał martwić się o transport mebli, ich wniesienie, a następnie złożenie mebli i ich montaż. Wszystko to zostanie profesjonalnie wykonane przez nasz zespół. Na życzenie klienta istnieje również możliwość wykonania usługi przeprowadzki np. do nowego biura. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić czas klienta bez konieczności organizowania dodatkowego transportu.

Inwentaryzacja, leasing i utylizacja produktów

Często klienci decydują się jedynie na częściową zmianę aranżacji pomieszczenia i chcą zostawić część już istniejących mebli, aby przenieść je do nowego biura. Nie zawsze jednak takie meble zmieszczą się w nowej powierzchni lub będą do niej pasować. W związku z tym, dbając o utrzymanie wysokiej estetyki projektu, pomagamy w zakresie inwentaryzacji, aby wkomponować meble w nową przestrzeń, w taki sposób, aby nowe meble nie kolidowały z meblami istniejącymi. W ten sposób udaje się zachować pierwotny zamysł projektu, nieco go tylko modyfikując. Oferujemy również możliwość utylizacji niepotrzebnych produktów.

Gwarancja przeglądu. Usługi serwisowe

Dla nas współpraca nie kończy się wraz z dostarczeniem mebli do klienta. Na zakupione meble udzielamy gwarancji. Podczas gwarancji dokonujemy przeglądu stanu technicznego mebli. W przypadku jakichkolwiek problemów, klient natychmiast po przeglądzie uzyska wymaganą pomoc poprzez oferowane przez nas usługi serwisowe. Chcemy mieć pewność, że zastosowane przez nas rozwiązania spełniają swoją funkcję, a meble będą służyć przez długi okres czasu.

Usługi